+48 665 025 666 plajers@o2.pl

Najnowsze trendy aranżacji wnętrz inspirowane loftem bądź przestrzenią industrialną idą w kierunku złudzenia optycznego. Nie liczą się już tylko same elementy aranżacji decydujące o konkretnym stylu, ale wrażenia dodatkowe, potęgujące odbiór danego miejsca. Modne wykończenie ścian to obecnie nacisk na teksturę i geometrię.

Nowoczesne tapety i fototapety 3D to idealne rozwiązanie dla osób pragnących czegoś więcej niż nudnej płaskiej wizualnie ściany bądź dla właścicieli niewielkich przestrzeni, które chcieliby optycznie powiększyć. Tapeta 3D to tradycyjna tapeta winylowa na fizelinie, jednak posiadająca nadruk obrazu lub grafiki, który jest trójwymiarowy w odbiorze- zdaje się „wychodzić” wprost ze ściany.

 

Fototapety z efektem 3D mogą zarówno prezentować krajobrazy bądź zdjęcia malowniczych ulic i mostów, jak również wzory geometryczne, abstrakcyjne. Te ostatnie doskonale odnajdą się w stylu nowoczesnym- loftowym i industrialnym, zwłaszcza jeśli pierwsze skrzypce będzie grał efekt betonu.

Trójwymiarowe tapety pomysłowym trikiem optycznym

Tapety przedstawiające trójwymiarowe zdjęcia bądź grafiki potrafią sprawić, że nasza ściana stanie się oryginalną kompozycją, pełną głębi, gdzie zacierają się granice między iluzją a rzeczywistością. Zarówno motywy surrealistyczne, jak i fotorealistyczne pomogą stworzyć we wnętrzu sypialni, pokoju dziennego czy jadalni wyjątkowy klimat, uzupełniając jednocześnie nowoczesny design wybranej przez nas przestrzeni.

Betonowe tapety 3D

Fototapety 3D inspirowane modnym ostatnio materiałem wykończeniowym jakim jest beton, świetnie wpiszą się w aktualne trendy dekoratorskie. Ściana wykończona tapetą ze złudzeniem optycznym stanie się główną atrakcją wnętrza, dodając wizualnie głębi i optycznie zwiększając metraż pokoju.

 

Tapeta Beton Rock 3D

 

Szczególnie polecamy trójwymiarowy efekt tunelu, a także grafikę przedstawiającą betonowe skały. Takie tapety zagwarantują zupełnie nową jakość odbioru przestrzeni- sprawią, że nie będzie można oderwać od nich wzroku.

Decydując się na tapety trójwymiarowe, warto skusić się na dobrej jakości produkty winylowe na podkładzie fizelinowym. Należą one do najgrubszych i najbardziej trwałych. Ponadto świetnie kryją wszystkie nierówności i pęknięcia na ścianie oraz są odporne na zabrudzenia i drobne zarysowania. Struktura imitująca beton sprawi dodatkowo, że jeszcze bardziej odzwierciedlą one ten naturalny materiał. Fototapety takie cechują się ponadto paroprzepuszczalnością oraz oddychają, nie zaburzając odpowiedniego mikroklimatu w pomieszczeniu. Do tego gdy nam się znudzą, z łatwością je usuniemy bez pozostawiania najmniejszych śladów.

 

Tapeta Beton Tunnel 3D

ZAMÓW PRÓBKI