Jeszcze jakiś czas temu nikt nie wpadłby na pomysł, by wykorzystać surowy beton w aranżacji wnętrz mieszkalnych czy firmowych. Obecnie betonowe ściany, podłogi czy dodatki doskonale odnajdują się w salonach, kuchniach, sypialniach, łazienkach, holach, pomieszczeniach biurowych, restauracjach czy klubach.

Materiał jakim jest beton daje olbrzymie możliwości aranżacyjne, pozwalając uzyskać zaskakujące, oryginalne efekty i dodając charakteru nudnym wnętrzom. Tapety imitujące beton, betonowe płytki czy tynk dekoracyjny doskonale sprawdzą się zarówno wśród miłośników surowych, minimalistycznych przestrzeni, jak i wnętrz eklektycznych, łączących różne nurty dekoracyjne. Betonową ścianę można z powodzeniem potraktować industrialnymi dodatkami rodem ze starej fabryki, lub kolorowymi, designerskimi ozdobami, ocieplającymi nieco zimny wizerunek tego materiału.


By z powodzeniem osiągnąć efekt loftu, wnętrza industrialnego bądź eklektycznego, mamy następujące „betonowe” możliwości:

 • Płyty z betonu architektonicznego
  Naturalne betonowe płyty dla bardziej spektakularnego efektu, możemy oświetlić kolorowym światłem led.
 • Ceramiczne płytki imitujące beton
  Idealne, jeśli chcemy wprowadzić nieco industrialnego klimatu do łazienki bądź kuchni.
 • Tynk dekoracyjny imitujący beton
  Dekoracyjny tynk o wyglądzie betonu będzie odpowiednim, rozwiązaniem w przypadku wykuszy, nisz, wnęk czy  obudowy kominka.
 • Tapeta beton winylowa na fizelinie
  Tapeta imitująca beton to najbardziej uniwersalne i praktyczne rozwiązanie. Szybka i bezproblemowa w aplikacji i równie łatwa w usunięciu, jeśli zdecydujemy się za jakiś czas na zmianę wystroju.

Nasze fototapety betonowe powstają na wysokiej jakości tapetach winylowych na flizelinie Neschen Solvoprint Wallpaper. Daj się zauroczyć niezwykłej fotorealistycznej jakości wydruku. Specjalna chropowata powierzchnia idealnie naśladować będzie naturalny beton także w dotyku.

Tapeta beton może nie jest tak trwała jak prawdziwa betonowa płyta, jednak cechuje się odpornością na uderzenia, pęknięcia czy rozerwanie. Można ją także z łatwością myć, a schnie bardzo szybko.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją fototapet imitujących beton – kliknij tutaj.
ZAMÓW PRÓBKI